логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-46-22
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» — мережа металобаз, що виконує широкий спектр послуг передпродажної обробки, реалізації і доставки металопрокату на протязі більш ніж тридцяти років. Починаючи з 1992 року укладено співпрацю з провідними постачальниками металу України, що дає нам можливість поставляти продукцію з металу на внутрішній ринок за найкращими цінами. Мережа металобаз покриває всю територію країни з головним офісом в Києві, де також працюють три склади.

Продукція від кращих постачальників

Ми прагнемо до постійного розвитку, тому регулярно поповнюємо асортимент металопрокату і розширюємо спектр послуг, що надаються. Ви можете замовити у нас продукцію з:

Якість всієї наданої продукції підтверджено відповідними сертифікатами.

Також ви можете купити супутні вироби і аксесуари: фурнітуру, сітки, піддони і інше.

Крім продажу металопрокату виконуються послуги з обробки та різання алюмінію, чорного і нержавіючого металу — в тому числі газової, лазерної, плазмової, а також різанні болгаркою і гільйотиною. Ми комплектуємо і пакуємо вироби, виробляємо згинання листів металу. Це дозволяє спростити доставку і забезпечити краще збереження одержуваного вами товару.

Чому варто купувати у «Метал Холдінг»?

Ми прагнемо бути лідером на ринку металопрокату в Україні, тому постійно вдосконалюємо роботу компанії. Регулярно закуповується сучасне обладнання для обробки металу, полягають нові контракти з постачальниками і відкриваються нові склади.

Співпраця з нами — це:

Також наша компанія пропонує самовивезення металопрокату зі складу в Києві — для того, щоб дізнатися більше про цю послугу, зв'яжіться з нашим менеджером.

Новини

 • Види і особливості застосування водопровідних і га...

  25 червня 2021
  труба ДУ
  Труби — це важливий конструкційний елемент, який застосовується для монтажу трубопроводу. Сучасні труби виготовляються з різних матеріалів залежно від свого призначення. За діаметром виділяють т...
 • Виробництво і сфери використання металевого шестиг...

  22 червня 2021
  металобаза
  Шестигранник – металевим прутком, який у своєму перерізі має шість граней. На ринку металопрокату така продукція досить затребувана, що обгрунтовується її якістю й універсальністю. У статті розб...
 • Види і особливості застосування гладкої арматури

  18 червня 2021
  металобаза киев
  Гладка арматура отримала широке поширення у багатьох сферах промисловості, але найчастіше про неї згадують будівельники. Це зручна й універсальна продукція, яка при цьому має свої переваги, недоліки т...