логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-46-22
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» — мережа металобаз, що виконує широкий спектр послуг передпродажної обробки, реалізації і доставки металопрокату на протязі більш ніж тридцяти років. Починаючи з 1992 року укладено співпрацю з провідними постачальниками металу України, що дає нам можливість поставляти продукцію з металу на внутрішній ринок за найкращими цінами. Мережа металобаз покриває всю територію країни з головним офісом в Києві, де також працюють три склади.

Продукція від кращих постачальників

Ми прагнемо до постійного розвитку, тому регулярно поповнюємо асортимент металопрокату і розширюємо спектр послуг, що надаються. Ви можете замовити у нас продукцію з:

Якість всієї наданої продукції підтверджено відповідними сертифікатами.

Також ви можете купити супутні вироби і аксесуари: фурнітуру, сітки, піддони і інше.

Крім продажу металопрокату виконуються послуги з обробки та різання алюмінію, чорного і нержавіючого металу — в тому числі газової, лазерної, плазмової, а також різанні болгаркою і гільйотиною. Ми комплектуємо і пакуємо вироби, виробляємо згинання листів металу. Це дозволяє спростити доставку і забезпечити краще збереження одержуваного вами товару.

Чому варто купувати у «Метал Холдінг»?

Ми прагнемо бути лідером на ринку металопрокату в Україні, тому постійно вдосконалюємо роботу компанії. Регулярно закуповується сучасне обладнання для обробки металу, полягають нові контракти з постачальниками і відкриваються нові склади.

Співпраця з нами — це:

Також наша компанія пропонує самовивезення металопрокату зі складу в Києві — для того, щоб дізнатися більше про цю послугу, зв'яжіться з нашим менеджером.

Новини

 • Як фарбують металопрокат - матеріали, способи фарб...

  21 жовтня 2021
  Надання металопрокату певного кольору дозволяє значно розширити сферу його застосування. Подібний вид обробки дозволяє металевим деталям краще вписуватися в дизайн побутової техніки, посуду, іграшок і...
 • Робота в період карантину

  18 жовтня 2021
  Дотримуючись усіх правил «Червоної» зони, починаючи з 18.10.2021, на філіях – Дніпро, Запоріжжя та Одеса діє заборона на прийом відвідувачів. Приймаємо замовлення онлайн та по тел...
 • Профнастил: сфери застосування, плюси й мінуси мат...

  18 жовтня 2021
  метал холдінг купити метал
  Профнастилом називають сталевий матеріал, які має гофровану поверхню. У виробництві листів профнастилу використовується виключно тонколистовий сталевий металопрокат, який був заздалегідь оброблений ци...