логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-16
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

З 1992 року компанія «Метал Холдінг» реалізує продаж і передпродажну підготовку якісного металопрокату по Україні. На даний момент ми відкрили свої металобази в дев'яти містах, і продовжуємо розвиток.

Ми співпрацюємо з великими постачальниками металопрокату, поставляючи насіння соняшнику на внутрішній ринок металопрокату. На металобази «Метал Холдінг» постійно поставляється сучасне обладнання для роботи по металу в відповідно до передових технологій індустрії. Ми в тому числі виконуємо лазерну і плазмове різання металу.

З 2017 року працює наша металлобаза в Чернігові. На ній ми здійснюємо порізку і інші послуги з обробки металу, комплектуємо замовлення і готуємо їх до швидкій доставці по місту і області.

Продукція від кращих постачальників

Ми прагнемо до того, щоб стати лідируючим рітейлером металопродукції в Україні, і для цього регулярно розширюємо каталог своєї продукції. Замовляйте у нас вироби з:

На всю продукцію надаються сертифікати українського і європейського зразка, що гарантують її високу якість.

Також ви можете купити супутню продукцію з металу та аксесуари до них: піддони, сітки, саморізи і іншу фурнітуру, яку можна замовити на нашому сайті.

Крім продажу конструкцій з алюмінію, чорного і нержавіючого металів, ми також надаємо послуги з різання металу на плазмовому або лазерному верстаті, болгаркою або гільйотиною. Додатково ми гнём листи металопрокату і надійно пакуємо всі замовлення перед доставкою. Використання новітніх технологій дозволяє скоротити час на обробку замовлень і надавати товар кращої якості.

Чому варто купувати метал на металобазі «Метал Холдінг»?

Наша мета — створювати нові ефективні зв'язки між постачальниками і покупцями. Для цього ми регулярно робимо висновок контракти з виробниками, відкриваємо нові металобази і закуповуємо сучасне обладнання.

Ви отримуєте якісний товар, сертифікований відповідно до українських та європейських стандартів.

Ми приймаємо будь-який зручний для вас спосіб оплати:

Швидка доставка по Чернігову і області здійснюється нашою кур'єрською службою. Також ви можете зв'язатися з нашим менеджером, щоб замовити самовивіз товару і дізнатися докладніше про терміни і вартість доставки.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....