логотип

Найбільший

вибір

металопрокату

Чернігів

м. Чергнігів, вул. Попова, 63 А :
(0462) 66 - 56 -00

Послуги

Найбільший вибір металопрокату

Послуги

Компанія «Метал Холдінг» пропонує повний цикл послуг з продажу металопрокату – від порізки та доставки прямо до ваших дверей.

МИ прОПНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Порізка металу. Ми займаємося порізкою металу із застосуванням різних технологій для різних видів металів

Металообробка. Пропонуємо обробку  прокату за вашим технічним завданням і надамо гарантію на кінцевий продук

Комплектація та пакування. Укомплектуємо та упакуємо замовлений Вами металопрокат

Доставка. Доставимо металопродукцію по всій Україні на власному транспорті

Механічна обробка металу

Одним з основних напрямків роботи компанії Метал Холдинг є обробка металу. Наша металлобаза оснащена сучасними верстатами для гнуття металевих елементів будь-якого формату: труб, квадратів, швелерів і кутиків.

 
Наші майстри виконають будь-який вид гнучкі металопрокату в найкоротші терміни. Всі роботи будуть виконані якісно і в повній відповідності до затвердженого технічного завдання.

 
Замовити гнуття металопрокату ви можете одночасно з покупкою - не потрібно витрачати час і домовлятися з іншими компаніями. Економте свій час і гроші.

 
Ми надаємо гарантію на всі види металопрокату і додаткових послуг. Якщо у вас є питання по технічним особливостям гнучкі, зверніться до наших фахівців служби підтримки
0674480316. Вони детально розкажуть вам все особливості процесу і допоможуть скласти правильний план робіт спеціально для ваших завдань.

Оплата онлайн

1. Умови оплати та безпека

 

Оплата на сайті платіжними картами

 

 

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється під час оформлення замовлення на сайті. Вам необхідно зробити вибір способу оплати «Оплата онлайн». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату за допомогою платіжної картки.

 

 

Оплата готівкою

 

 

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в місцях видачі товару.
Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

 

Оплата за безготівковим розрахунком
Оплата товару можлива в відділеннях будь-яких банків в Україні за виписаним рахунком. Для отримання такого рахунку, необхідно оформити замовлення, зв'язавшись з менеджером компанії. Для Вас буде сформований і виставлений рахунок на оплату Вашого замовлення. Даний рахунок необхідно оплатити протягом 3-х банківських днів. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

 

Безпека

 

 

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карт, всі операції, в яких використовуються дані про карту, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.
З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.
Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.
Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані в замовленні на сайті під час оформлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

 

 

2. Доставка 

 

 

При оформленні замовлення онлайн доставка здійснюється кур'єрськими службами «САТ» «Нова Пошта»
Увага: Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Також можлива послуга самовивіз товару при самостійному зверненні в торгові точки компанії.
В середньому доставка займає 1-3 днів з моменту передачі товару кур'єру.

 

 

3. Політіка конфіденційності

 

 

Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт https://www.metall-holding.com.ua/ua (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

 

 

4. Повернення товару 

 

 

Обміну або повернення товару немає.
Згідно з постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню, а саме: лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція,
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

 

Плазмова порізка ЧПУ

Плазмова різка являє собою високотехнологічний спосіб обробки заготовок з металу і сталі. Дана методика стає максимально точної і ефективної в тих випадках, коли вона проводиться на спеціальних верстатах з ЧПУ (плазморізи з числовим програмним управлінням).

Компанія Метал Холдінг пропонує плазмову порізку на станку з ЧПУ:

• вуглецевої сталі;
• корозійно-стійкої сталі (нержавіюча сталь);
• алюмінієвих сплавів;
• сплавів на основі міді;
• алюмінію, нержавійки та інших металевих листів.

Газова різка

Серед існуючих способів термічної, або, як її ще називають – безконтактної,  різки  металу виділяють чотири основні методи. А саме - лазерна, кріогенна, плазмова та газова різка металу. Перший використовується при надточних допусках - менше 0,1 мм. Другий -застосовується лише при роботі з виробами надвеликої товщини, розкрій яких є неможливим  іншими методами, проте ціна такого способу різання - вельми велика.

Використання плазмового різака доцільно при необхідності фігурного різання або ж при великих обсягах роботи - в виробничих масштабах. Найбільш затребуваною в повсякденному житті є газове різання, ціна якого порівняно невелика, а тому - вона ідеальна для різного роду демонтажів і штучного крою одиничних виробів з металів, температура плавлення яких 600 ° C.

 

Різка болгаркою

Болгарка або кутова шліфувальна машина (КШМ) вважається універсальним інструментом. З її допомогою можна проводити не тільки різання, але і шліфувальні, заточувальні і полірувальні роботи. Однак для роботи з цим приладом необхідні особливі навички. Також потрібно дотримуватися певну техніку безпеки, надягати спеціальні окуляри або армовану маску, використовувати захисний кожух. Тому краще передоручити всі роботи з залученням УШМ професіоналам. Якщо вам необхідне різання металу болгаркою в Києві, тоді звертайтеся до наших майстрів. Вони оперативно та  грамотно здійснять всі необхідні процеси.

Розрізання на лентопільному верстаті

Механічна різка на лентопильному верстаті використовується для обробки дорогих і твердих металів. За її допомогою створюється ідеально точний різ без зазубрин і мінімізуються розпильні витрати. Професійна різка металу - це оптимальне рішення для обробки прокату з нержавіючої, високолегованої і конструкційної сталі.

Різка ґільйотиною

Рубка або різка гільйотиною виконується на верстаті, відрізняється швидкістю та якістю виконання операції. Сутність процесу полягає у поділі заготовок, відсіканні частин, вирубці канавок. Ми надаємо професійні послуги з різання металопрокату, використовуючи сучасні технології. Механічна гільйотинна різка гарантує розкроювання прокату будь-якої форми, довжини та товщини. Наша компанія пропонує автоматизацію виробничого процесу, який не вимагає постійного втручання оператора.

Продольна і поперечна різка

Поздовжня різка металу - це технологічна процедура, суть якої полягає у відділенні від металевих рулонів окремих елементів у вигляді смуг та стрічок. Така послуга користується дуже високим попитом у сфері легкої та важкої промисловості, де вона застосовується в процесі створення різноманітних заготівок для їх подальшого використання у виробництві. Від того, наскільки грамотно і якісно виконується поздовжня різка, буде залежати і якість отриманих виробів, їх зовнішній вигляд та презентабельність.

Якщо вас цікавлять послуги по поздовжній різці металу, то ви звернулися за правильною адресою! Наша компанія «Метал Холдінг» вже більше 25 років працює на ринку металопрокату України, пропонуючи своїм клієнтам величезний асортимент високоякісних товарів і додаткових послуг. Ми готові виконати найскладніші операції, що пов'язані з обробкою та різкою листового металу, використовуючи сучасні види виробничого обладнання.

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Ковані вироби