логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-09
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» з 1992 року займається продажем і передпродажною підготовкою металопрокату для українського ринку. Ми почали як невелика компанія зі штатом з п'яти співробітників, і на даний момент розширили свою діяльність до філій в дев'яти містах. Ми продовжуємо розвиватися, щоб поставляти клієнтам якісну продукцію з металу.

Наша компанія веде співпрацю з надійними постачальниками металопрокату. Висока якість цієї продукції дозволяє нам доставляти її як на український, так і на закордонний ринок металопрокату. Також ми регулярно замовляємо сучасне обладнання на наші металобази, щоб прискорити роботу по металу і пропонувати якісні послуги.

З 2002 року в Дніпрі функціонує велика металлобаза «Метал Холдінг». Ми здійснюємо доставку металопрокату по Дніпру і області, а також надаємо послуги з обробки металу: різанні, упаковці, шліфовці.

Асортимент металопрокату і послуг

На металлобазі в Дніпрі доступний великий каталог продукції з металу від великих постачальників. В асортименті є:

Крім якісної продукції, «Метал Холдінг» пропонує замовити послуги з різання виробів лазером, болгаркою, гільйотиною, або плазмове різання з ЧПУ. Ми працюємо за новітніми технологіями і продаємо готову продукцію, відповідну українським і європейським стандартам якості.

Чому варто купувати метал на металобазі «Метал Холдінг»?

Ми прагнемо до кращої якості що поставляється металопрокату. Наша компанія ефективно створює нові зв'язки між виробниками і покупцями, збільшуючи свою частку на ринку і відкриваючи нові філії.

У регіональних центрах «Метал Холдінг» використовуються тільки сучасні технології для обробки чорного металу, алюмінію і нержавіючої сталі. Замовлений вами металопрокат також надійно упаковуються, щоб полегшити транспортування.

Ми робимо все, щоб купувати метал у нас було зручно. Оплата приймається будь-яким зручним способом:

Замовляйте доставку нашою кур'єрською службою, або вибирайте можливість самовивозу. Вартість доставки встановлюється тарифами компанії-перевізника для кожного замовлення. Зв'яжіться з нашим менеджером, щоб дізнатися більше про можливості доставки металопрокату і цікавлячої вас продукції.

Новини

 • Сучасні правильно-відрізні верстати

  02 серпня 2021
  лазерна різка металу
  Правильно-відрізний верстат – це технологія, спрямована на високоточне різання металопрокату, а також використовувана для виправлення вигинів і загинів у заготівель. Такі установки допомагають в...
 • Металопродукція для будівельного комплексу

  29 липня 2021
  Металопрокат – продукція з великим потенціалом використання. Вироби з металу застосовуються в промисловості, добувних сферах, галузях транспортування. Будівництва припадає на частку 10% вироблюв...
 • Які особливості у безшовної сталевої труби?

  21 липня 2021
  Трубний прокат застосовується людиною сотні років. Труби служать для облаштування водопостачання, теплотрас, застосовуються на виробництві. Одним з різновидів трубних виробів є безшовний металопрокат....