логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-96
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» понад двадцять п'ять років надає послуги з передпродажної обробки і реалізації металопрокату на своїх металобазах. Ми співпрацюємо з найбільшими українськими постачальниками, що дозволяє ефективно продавати якісний металопрокат на український ринок. На даний момент у нас є регіональні філії в дев'яти містах, і ми продовжуємо нарощувати свою присутність на ринку.

Ми співпрацюємо з великими постачальниками металу Висока якість, підтверджене європейськими та українськими сертифікатами, дозволяє нам реалізувати цей товар як на українському, так і на зарубіжному ринку металопрокату. На наших металобазах регулярно оновлюється обладнання, щоб забезпечити ефективну і якісну обробку металу та інші супутні послуги.

У 2002 році ми відкрили свій харківська філія. Майже двадцять років ми здійснюємо доставку продукції з металу по Харкову і області, а також надаємо послуги з обробки — різанні конструкцій, згинанні листів і упаковці замовлень.

Асортимент металопрокату і послуг

На нашій металлобазе в Харкові для вас доступний великий асортимент продукції з металу. У нашому каталозі ви знайдете:

Крім великого вибору металевих виробів, на базі «Метал Холдінг» в Харкові ви можете замовити послуги з різання алюмінію, чорного і нержавіючого металу лазером, на плазмовому верстаті або болгаркою.

Чому варто купувати у «Метал Холдінг»?

Ми прагнемо бути першими на українському ринку металопрокату, постійно покращуючи свою роботу і розширюючи доступний асортимент. На наші металобази регулярно закуповується нове обладнання, що дозволяє обробляти метал за сучасними технологіями. Ми регулярно робимо висновок контракти з надійними постачальниками і відкриваємо нові центри по всій країні.

Чому з нами вигідно співпрацювати:

Також ми пропонуємо послугу самовивозу металопрокату зі складу. Дізнайтеся більше про можливості самовивозу і вартості доставки, зв'язавшись з нашим менеджером.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....