логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-34
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» понад двадцять п'ять років займається продажем і обробкою металопрокату для українського ринку. Починаючи як маленька команда з п'яти співробітників, ми розширили свою присутність на ринку до металобаз в дев'яти містах. Ми продовжуємо розвиватися, щоб наші клієнти мали доступ до якісної продукції.

«Метал Холдінг» співпрацює з надійними постачальниками металопрокату. Висока якість їх продукції дозволяє нам продавати її на внутрішній ринок. Наші металобази регулярно поповнюються новим обладнанням, щоб ми могли якісно і швидко надавати послуги по обробці металу.

База «Метал Холдінг» в Хмельницькому існує з 2017 року. Ми доставляємо металопрокат по місту і області, а також пропонуємо послуги по обробці металу: різанні, згинанні листів і упаковці замовлень.

Асортимент металопрокату і послуг

Вам доступний великий каталог металевої продукції від великих постачальників. В асортименті нашого комплексу в Хмельницькому є:

Ми також пропонуємо замовити послуги з різання виробів з металу на лазерному або плазмовому верстаті, болгаркою або гільйотиною. Всі роботи проводяться за сучасними технологіями на хорошому обладнанні, тому ми продаємо продукцію, яка відповідає українським і європейським стандартам.

Чому варто купувати метал на металобазі «Метал Холдінг»?

Ми стежимо за тим, щоб якість поставленого металопрокату залишалося на вищому рівні. «Метал Холдінг» ефективно пов'язує виробників і покупців, масштабується на ринку і відкриваючи нові металобази.

Ми використовуємо виключно сучасні технології обробки чорного металу, нержавіючої сталі та алюмінію. Перед передачею товарів кур'єрській службі ми їх надійно пакуємо для полегшення доставки.

З нами зручно купувати вироби з металу. Наша компанія приймає оплату будь-яким зручним для вас способом:

Замовляйте швидку доставку нашою кур'єрською службою або вибирайте самовивезення. Для кожного замовлення вартість доставки встановлюється компанією-перевізником. Ви можете зв'язатися з нашим менеджером, щоб уточнити характеристики цікавить вас товару, а також дізнатися вартість і терміни його доставки.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....