логотип

Чорний метал: (067) 505-30-56
Нержавійка: (067) 505-31-62
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Компанія «Метал Холдінг» на своїх металобазах з 1992 року надає послуги з передпродажної обробки і реалізації металопрокату. Ми співпрацюємо з найбільшими в Україні постачальниками металу, що дозволяє нам продавати металопрокат на внутрішній ринок. Мережа металобаз «Метал Холдінг» має філії в дев'яти містах України, і ми продовжуємо розвиватися.

Продукція від кращих постачальників

Наша мета — стати найбільшим рітейлером металопрокату в Україні, тому ми регулярно поповнюємо асортимент продукції. Ви можете замовити металопрокат з:

Вся надана продукція має сертифікати, які гарантують її високу якість.

Також на нашому сайті ви можете купити інші вироби з металу і аксесуари для роботи з ним, замовивши їх доставку в ваш регіон.

Крім продажу металопрокату ми також надаємо послуги з передпродажної обробки і різання алюмінію, чорного і нержавіючого металу — болгаркою, гільйотиною, а також на сучасних газових, плазмових і лазерних верстатах. Крім того, ми комплектуємо і пакуємо замовлені вироби, а також гнём листи металу. Таким чином прискорюється і спрощується робота із замовленнями, а використання сучасних технологією дозволяє домогтися кращої якості одержуваного вами товару.

Чому варто купувати у «Метал Холдінг»?

Ми постійно вдосконалюємо свою роботу і розширюємо асортимент своєї мережі, щоб і далі відповідати високим стандартам ринку. Регулярно закуповуємо сучасне обладнання для обробки металу за новітніми технологіями, а також укладаємо нові контракти з кращими постачальниками і відкриваємо нові філії.

Переваги співпраці з нами:

Також ми пропонуємо послугу самовивозу металопрокату зі складу у Львові — для того, щоб дізнатися більше про цю можливість, зв'яжіться з нашим менеджером.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....