логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-47-99
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Більше двадцяти п'яти років компанія «Метал Холдінг» забезпечує українську промисловість якісним металопрокатом та супутньою продукцією. Ми почали як невелика компанія, і на даний момент розширили свою присутність на ринку до регіональних філій-металобаз в дев'яти містах, і продовжуємо розвиватися.

Ми співпрацюємо з надійними великими постачальниками металопрокату, забезпечуючи такою продукцією український ринок. Наші металобази постійно поповнюються сучасним обладнанням для обробки металу. Ми здійснюємо передпродажну обробку металу за новітніми технологіями, включаючи лазерну і плазмове різання.

У 2002 році відкрилася наша металлобаза в Одесі. На ній ми надаємо послуги з різання і обробці металу, а також комплектуємо і пакуємо замовлення для доставки по всій області.

Асортимент металопрокату і послуг

На металлобазі «Метал Холдінг» в Одесі доступний найбільший каталог продукції з металу від великих постачальників. В асортименті є:

Крім якісних виробів ми надаємо послуги з різання металу лазером, болгаркою, гільйотиною або плазмовим різанням з ЧПУ — хороший вибір для обробки нержавіючої сталі і листів алюмінію.

Чому варто купувати метал з «Метал Холдінг»?

Гарантія високої якості продукції, що поставляється з металу підтверджена її відповідністю українським і європейським стандартам. Ми вважаємо за мету створення і розвиток ефективних зв'язків між постачальниками металопрокату і кінцевими покупцями. Ми регулярно робимо висновок нові контракти з великими виробниками і відкриваємо нові металобази. Для обробки металу ми використовуємо виключно сучасне обладнання і новітні технології галузі. Всі замовлення надійно упаковуються — ви отримуєте якісний товар швидко і надійно.

З нами купувати зручно. Наша компанія приймає всі способи оплати:

Замовляйте швидку доставку нашою кур'єрською службою, або зв'яжіться з нашим менеджером, щоб домовитися про умови самовивозу. Вартість доставки встановлюється індивідуально тарифами перевізника. Ми відправляємо замовлення відразу після їх формування — докладніше про терміни і вартість доставки ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....