логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-45
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Мережа металобаз компанії «Метал Холдінг» з 1992 року надає послуги з обробки та продажу металопрокату. Ми ведемо співпрацю з великими українськими постачальниками і продаємо якісний металопрокат на український ринок. На цей час ми відкрили свої комплекси в дев'яти регіонах, і продовжуємо розвиватися.

Висока якість виробів, що постачаються підтверджено європейськими та українськими сертифікатами якості. Ми також регулярно оновлюємо обладнання на своїх металобазах, щоб швидко і якісно надавати послуги по обробці металу та згинання листів металопрокату.

З 2017 року працює наша філія в Полтаві. Тут ми продаємо і обробляємо металеву продукцію за новими технологіями, а також оформляємо швидку доставку по місту та області.

Асортимент металопрокату і послуг

Вам доступний великий асортимент продукції з металу, яку можна купити на нашій металлобазе в Полтаві. В асортименті є:

Крім великого вибору продукції, на базі «Метал Холдінг» в Полтаві ви можете замовити послуги з різання чорного і нержавіючого металів, а також алюмінію. Наші фахівці працюють на сучасних лазерних і плазмових верстатах, а також виконують різання болгаркою і гільйотиною.

Чому варто купувати метал у «Метал Холдінг»?

Ми постійно поліпшуємо свою роботу і розширюємо асортимент, щоб не відставати від ринку і розвивати промисловість. На наші металобази регулярно встановлюється нове обладнання, яке дозволяє обробляти метал за сучасними технологіями. Також полягають нові контракти з надійними постачальниками і відкриваються нові комплекси.

З нами вигідно співпрацювати:

Для вас також доступна можливість самовивозу замовленого металопрокату зі складу. Детальніше про цю послугу, деталях і терміни доставки, а також характеристики товарів ви можете дізнатися, зв'язавшись з менеджером на нашому сайті.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....