логотип

Найбільший

вибір

металопрокату

Полтава

м.Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 51а :
(0532) 610-910

Послуги з обробки металу Полтава

Найбільший вибір металопрокату

Послуги з обробки металу Полтава

Компанія «Метал Холдінг» пропонує повний цикл послуг з продажу металопрокату – від порізки та доставки прямо до ваших дверей.

МИ прОПНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Порізка металу. Ми займаємося порізкою металу із застосуванням різних технологій для різних видів металів

Металообробка. Пропонуємо обробку  прокату за вашим технічним завданням і надамо гарантію на кінцевий продук

Комплектація та пакування. Укомплектуємо та упакуємо замовлений Вами металопрокат

Доставка. Доставимо металопродукцію по всій Україні на власному транспорті

Доставка
продукції

Доставка металу — один із видів сервісних послуг, що надає наша компанія. Вантаженням, комплектацією й доставкою повинні займатися тільки фахівці. Компанія Метал Холдинг здійснює послугу доставки будь-яких об’ємів по Києву, Київській області, а також по всій території України.

 

Порізка
металу

Компанія Метал Холдінг пропонує послуги з порізки металопрокату. При оформленні замовлення ви можете окремо вказати, які елементи необхідно додатково розрізати.

Наша металобаза оснащена обладнанням, яке дозволяє проводити наступні види різання металу:

 

  • Газове різка - простий тип порізки, при якому на нагріту поверхню заготовки подається струмінь кисню; вона запалюється і легко ріже метал. Цей тип розрізання гарантує рівний і акуратний шов, але не підходить для металів, у яких температура плавлення нижче 600 градусів за Цельсієм.

  • Різка болгаркою - підходить для всіх типів металу, але вимагає високої точності майстрів і досить повільна в промислових масштабах.

  • Плазмова різка - на різці апарату створюється електромагнітна дуга, яка перетворює газ в плазму. Її температура може досягати 30 000 градусів, тому будь-який метал розрізається легко. Даний спосіб уможливлює фігурне різання високої складності і дозволяє працювати з металами, у яких висока температура плавлення.

  • Розрізання на лентопільному верстаті - порізка за допомогою стрічкової пилки, що дозволяє з високою точністю різати металеві листи, профілі, труби та прутки. Це мінімізує відсоток распільних відходів, тому використовується при роботі з дорогими металами.

  • Порізка гільйотиною - застосовується для металевих листів і діє за принципом ножиць. За допомогою потужного ножа гільйотина ріже листи з високою швидкістю і точністю.

  • Поздовжня і поперечна різка - за допомогою вищевказаних інструментів і верстатів ми розріжемо метал так, як потрібно вам.


Менеджери компанії детально проконсультують Вас і підберуть найбільш відповідний варіант порізки металу для ваших завдань.

Механічна обробка металу

Одним з основних напрямків роботи компанії Метал Холдинг є обробка металу. Наша металлобаза оснащена сучасними верстатами для гнуття металевих елементів будь-якого формату: труб, квадратів, швелерів і кутиків.

 
Наші майстри виконають будь-який вид гнучкі металопрокату в найкоротші терміни. Всі роботи будуть виконані якісно і в повній відповідності до затвердженого технічного завдання.

 
Замовити гнуття металопрокату ви можете одночасно з покупкою - не потрібно витрачати час і домовлятися з іншими компаніями. Економте свій час і гроші.

 
Ми надаємо гарантію на всі види металопрокату і додаткових послуг. Якщо у вас є питання по технічним особливостям гнучкі, зверніться до наших фахівців служби підтримки
067 408 29 39. Вони детально розкажуть вам все особливості процесу і допоможуть скласти правильний план робіт спеціально для ваших завдань.

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал