Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-46-22
Алюміній: (067) 539-48-21

Послуги

Найбільший вибір металопрокату

Послуги

Компанія «Метал Холдінг» пропонує повний цикл послуг з продажу металопрокату – від порізки та доставки прямо до ваших дверей.

МИ прОПНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Порізка металу. Ми займаємося порізкою металу із застосуванням різних технологій для різних видів металів

Металообробка. Пропонуємо обробку  прокату за вашим технічним завданням і надамо гарантію на кінцевий продук

Комплектація та пакування. Укомплектуємо та упакуємо замовлений Вами металопрокат

Доставка. Доставимо металопродукцію по всій Україні на власному транспорті

Доставка
продукції

Доставка металу — один із видів сервісних послуг, що надає наша компанія. Вантаженням, комплектацією й доставкою повинні займатися тільки фахівці. Компанія Метал Холдинг здійснює послугу доставки будь-яких об’ємів по Києву, Київській області, а також по всій території України.
 

Порізка
металу

Механічна обробка металу

Механічна обробка металу допомагає дає можливість досягти максимальної точності при створенні елементів заданих параметрів без використання додаткового впливу на метал. До групи послуг мехобробки відносяться токарні та фрезерні роботи, свердління, гнуття, різання металу. Іноді для проведення металообробки застосовуються верстати з програмним управлінням (ЧПУ), але і без експлуатації новітнього обладнання досягти високої ефективності і точності результатів при наявності досвіду роботи з металом нескладно.
 
 

Оплата онлайн

1. Умови оплати та безпека

 

Оплата на сайті платіжними картами

 

 

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється під час оформлення замовлення на сайті. Вам необхідно зробити вибір способу оплати «Оплата онлайн». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату за допомогою платіжної картки.

 

 

Оплата готівкою

 

 

Оплата готівкою при отриманні товару можлива в місцях видачі товару.
Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

 

Оплата за безготівковим розрахунком
Оплата товару можлива в відділеннях будь-яких банків в Україні за виписаним рахунком. Для отримання такого рахунку, необхідно оформити замовлення, зв'язавшись з менеджером компанії. Для Вас буде сформований і виставлений рахунок на оплату Вашого замовлення. Даний рахунок необхідно оплатити протягом 3-х банківських днів. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

 

Безпека

 

 

Для запобігання шахрайства з використанням реквізитів платіжних карт, всі операції, в яких використовуються дані про карту, здійснюються на захищеній сторінці процесингового центру банку, безпеку якого підтверджена сертифікатом PCI DSS.
З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.
Натисніть на відповідний логотип для отримання додаткової інформації.
Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані в замовленні на сайті під час оформлення, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

 

 

2. Доставка 

 

 

При оформленні замовлення онлайн доставка здійснюється кур'єрськими службами «САТ» «Нова Пошта»
Увага: Вартість відправки замовлення оплачується покупцем за тарифами перевізника.
Також можлива послуга самовивіз товару при самостійному зверненні в торгові точки компанії.
В середньому доставка займає 1-3 днів з моменту передачі товару кур'єру.

 

 

3. Політіка конфіденційності

 

 

Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт https://www.metall-holding.com.ua/ua (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

 

 

4. Повернення товару 

Обміну або повернення товару немає.
Згідно з постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню, а саме: лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція,
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

 

 

 

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари