Найбільший

вибір

металопрокату

Київ

м. Київ, Саперно-Слобідський проїзд, 4 : (044) 461-54-72; (044) 461-54-76;
    м. Київ, вул. Качалова, 5 : (044) 490-31-61
        м. Київ, вул. Лугова, 9 : (044) 503-33-88

Механічна обробка металу

Найбільший вибір металопрокату

Механічна обробка металуМеханічна обробка металу допомагає дає можливість досягти максимальної точності при створенні елементів заданих параметрів без використання додаткового впливу на метал. До групи послуг мехобробки відносяться токарні та фрезерні роботи, свердління, гнуття, різання металу. Іноді для проведення металообробки застосовуються верстати з програмним управлінням (ЧПУ), але і без експлуатації новітнього обладнання досягти високої ефективності і точності результатів при наявності досвіду роботи з металом нескладно.
 
Токарно-фрезерна металообробка: особливості роботи та ціна
 
Використання токарно-фрезерного обладнання дозволяє проводити з найбільшою точністю роботи з свердління, розточування, нарізки різьблення, виточування канавок, зенкування отворів. На токарному стані обробляються вали, диски, фланці, втулки. Залежно від того, який результат необхідно отримати, фахівець підбирає відповідний тип різця. Він може бути чорновим або чистовим. Класифікація різців також проводиться відповідно до призначення виробів (відрізні, різьбові, розточувальні і ін.).
 
Роботи з фрезерування – один з найпопулярніших напрямків металообробки в Києві і в Україні. Вплив на метал методом фрезерування може бути представлений фасонною (застосовується при виробництві віконних рам і профілів), кінцевою (актуально при виготовленні шківів і пазів), торцевою (для обробки габаритних заготовок) обробкою.
 
Величезний асортимент різців для токарних і фрезерних робіт дає можливість надавати послуги мехобробки замовникам з різними потребами. Сьогодні компанія «Метал Холдінг» бере в роботу як стандартні (типові), так і індивідуальні заявки на проведення токарно-фрезерних робіт і застосування інших видів механічної обробки металу, в тому числі гнуття.
 
Вибір різального інструменту для фрези проводиться після уточнення всіх нюансів роботи, але існують і загальні правила, яких слід дотримуватися для забезпечення безпеки і якості робіт:
  • дисковий фрезерний різак – найбільш популярний варіант інструменту, що застосовуються для обрізки заготовок, вибірки металу, зняття фасок (в таких модифікаціях обладнання ріжучі інструменти можуть бути розташовані як з однієї, так і з двох сторін фрези);
  • циліндричні різаки з прямими зубцями використовуються для обробки вузьких поверхонь; переміщення зубів фрези забезпечує уривчастість процесу різання, а також зміну товщини зрізаного шару металу.
Сучасні токарні фрези дають можливість проводити детальну обробку різних типів металу і поверхонь. Токарно-фрезерна установка використовується для металообробки алюмінію, чавуну, нержавіючої сталі, міді, капролона, композитів. Верстати для проведення робіт з різними типами сировини однакові, різниться лише вибір ріжучих фрез. Завдяки професійному фрезеруванню можна досягти абсолютного збігу розмірів готового металовиробу з зазначеними в технічних кресленнях.
 
Фрезерні та токарні послуги в «Метал Холдінг» доступні за прийнятною ціною, яка багато в чому залежить від особливостей замовлення і необхідного обсягу металообробки. Дізнатися, скільки коштують роботи, можна зв'язавшись з нами по телефону або e-mail.
 
Співпраця з «Метал Холдінг» - це:
  • широкий асортимент виконуваних робіт, в тому числі послуги механічної обробки металу;
  • доступні ціни на всі види робіт;
  • відсутність складнощів в процесі створення замовлення і отримання готової продукції;
  • допомога професійних консультантів і майстрів;
  • використання сучасного обладнання з ЧПУ і без програмного управління;
  • оперативність і якість замовлення на виконання, навіть якщо здійснити його потрібно "ще вчора";
  • грамотний кваліфікований підбір необхідної технології обробки для досягнення кращого результату.
Токарні роботи в Києві ви можете замовити онлайн. Для обговорення деталей немає необхідності відвідувати офіс компанії. Достатньо зателефонувати нам і надати інформацію про вимоги до виконання та обсяг робіт. Всі контактні дані розміщені у відповідній вкладці сайту. Доставка продукції здійснюється по всій Україні.
 

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал