логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-27
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

З 1992 року компанія «Метал Холдінг» забезпечує промисловість України якісним металопрокатом та супутньою продукцією. Починаючи з маленької компанії, що складається з п'яти співробітників, ми розширили свою діяльність до регіональних філій в дев'яти містах, і плануємо подальший розвиток.

Ми співпрацюємо з перевіреними часом великими постачальниками металопрокату, доставляючи цю продукцію як на український ринок металопрокату. На наші металобази регулярно замовляється сучасне обладнання для роботи по металу. Це дозволяє прискорити обслуговування замовлень і далі поліпшувати якість продукції та послуг, що надаються.

З 2015 року працює металлобаза «Метал Холдінг» у Вінниці. Ми виробляємо доставку металу по всій області, а також надаємо послуги з різання і обробці на сучасному обладнанні.

Асортимент металопрокату і послуг

На металлобазе у Вінниці доступний найбільший каталог продукції з металу від великих постачальників. В асортименті є:

Крім якісних виробів з металу «Метал Холдінг» пропонує замовити послуги з різання виробів болгаркою, гільйотиною, або плазмове різання з ЧПУ, яка найкраще підходить для обробки листового алюмінію і нержавіючої сталі.

Чому варто купувати метал на металобазі «Метал Холдінг»?

Ми гарантуємо високу якість продукції, що поставляється металопродукції. Наша мета — створити ефективну зв'язок між виробниками металопрокату та покупцями. Наша компанія постійно нарощує свою присутність на ринку, укладаючи нові контракти з постачальниками і відкриваючи нові металобази. «Метал Холдінг» використовує сучасне обладнання та технології для обробки металопрокату.

Ми повністю укомплектовуємо і надійно пакуємо замовлені вами товари. Ви отримуєте тільки якісні вироби з гарантією.

Купувати вироби з металу з нами — надійно і вигідно. Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для вас способом:

Ви можете замовити швидку доставку кур'єрською службою або домовитися про самовивіз. Вартість доставки регулюється тарифами перевізника. Ми не складаємо довгу чергу з замовлень, а відправляємо їх відразу після формування — ви можете отримати замовлені вироби вже через пару днів після передачі товару кур'єрській службі.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....