логотип

Чорний метал, Нержавійка: (067) 539-48-93
Алюміній: (067) 539-48-21

каталог продукції

Чорний метал
Нержавіючий метал
Алюміній
Інші товари
Наші послуги
Доставка продукції Доставка
продукції
Механічна обробка металу Механічна обробка металу
Комплектація і упаковка Оплата онлайн
Плазмова порізка ЧПУ

Мережа металобаз «Метал Холдінг» присутня на українському ринку металопрокату більше двадцяти п'яти років. За цей час ми розширилися до комплексів по обробці та продажу металу в дев'яти регіонах, і продовжуємо розвиватися, укладаючи нові контракти і відкриваючи нові металобази по всій країні.

Ми співпрацюємо з надійними великими постачальниками металопрокату. Висока якість продукції, що поставляється ними продукції відповідає українським і закордонним стандартам, дозволяючи нам реалізувати її на внутрішньому ринку металопрокату. Ми регулярно оновлюємо обладнання на наших металобазах, надавати якісні послуги з обробки металу: різанні, обробці, упаковці.

Асортимент металопрокату і послуг

Наша металлобаза в Запоріжжі пропонує вам замовити вироби з великого асортименту. Ви знайдете:

Також на базі «Метал Холдінг» в Запоріжжі ви можете замовити послуги з передпродажної обробки металу: різання алюмінію, чорного і нержавіючого металів, а також упаковку товарів перед доставкою та гнуття листів.

Чому варто купувати у «Метал Холдінг»?

Наша мета — лідирування на ринку металопрокату і постійне поліпшення якості послуг, що надаються і продукції, що продається. Ми регулярно розширюємо доступний асортимент товарів і закуповуємо нове обладнання на свої металобази, щоб обробляти метал відповідно до сучасних стандартів. Полягають нові контракти з надійними постачальниками і відкриваються нові комплекси по всій Україні.

Чому з «Метал Холдінг» зручно співпрацювати:

Ви також можете замовити самовивезення виробів з металу та інших товарів з нашого складу. Дізнайтеся докладніше про цю можливість, вартість і терміни доставки, а також характеристики цікавлять вас товарів, зв'язавшись з менеджером на нашому сайті.

Новини

 • Вихідні дні 13 та 28 червня (вівторок)

  10 червня 2022
  Було прийнято рішення залишити 13 червня  (понеділок) та 28 червня (вівторок) - ВИХІДНИМИ ДНЯМИ.  
 • Відновлення роботи - Київ, Саперно-Слобідська 4

  07 червня 2022
  З 8 червня (середа) структурний підрозділ Саперно-Слобідська поновлює свою роботу на умовах повного робочого тижня. Робочі дні: з понеділка по п`ятницю, з 8:00 до 15:00.
 • МИ ПРАЦЮЄМО!

  19 травня 2022
  Дорогі наші клієнти, У цей важкий для країни час ми продовжуємо нашу роботу для вас. Сьогодні наші колеги продовжують працювати, аби ви мали безперебійний доступ до наших товарів та послуг....